KONST / Litografier / Grafiskt blad 13774019
nr 1377 4019
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Ballerina". Signerad, numrerad 13/50. Motivet: ca 28x28 cm, oramat löst blad
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:54:20
8/2 20:49:20